Telefony Bezpośrednie

Pion Zakupów i Sprzedaży

  • Krzysztof Konarczak - Dyrektor Pionu Zakupów i Sprzedaży
    kkonarczak@bpw.pl
    22 768 74 03 | kom: 609 777 172
  • Beata Dąbrowska-Janik - Współpraca z producentami pojazdów
    bdabrowska@bpw.pl
    22 768 74 05 | kom: 601 882 922
  • Maciej Bielecki - Współpraca z producentami pojazdów
    mbielecki@bpw.pl
    22 768 74 22 | kom: 601 882 081
  • Magdalena Bielawska - Współpraca z producentami pojazdów
    mbielawska@bpw.pl
    22 768 74 00/ -02
  • Marcin Parowski - Logistyka
    mparowski@bpw.pl
    22 768 74 36
  • Przemysław Rawicz - Części zamienne
    prawicz@bpw.pl
    22 768 74 21 | kom: 601 882 825
  • Michał Przychodzki - Części zamienne
    mprzychodzki@bpw.pl
    22 768 74 16 | kom: 665 545 140


Pion Techniczny

  • Ryszard Kresowski - Dyrektor Pionu Technicznego
    rkresowski@bpw.pl
    22 768 74 10 | kom: 601 264 784
  • Grzegorz Marat - Współpraca z producentami pojazdów
    gmarat@bpw.pl
    22 768 74 11 | kom: 601 882 873
  • Marek Kazimierczuk - Współpraca z serwisami
    mkazimierczuk@bpw.pl
    22 768 74 12 | kom: 601 882 875
  • Łukasz Łatkowski - Floty
    llatkowski@bpw.pl
    22 768 74 09 | kom: 603 882 599
  • Krzysztof Czmuda - Floty
    kczmuda@bpw.pl
    22 768 74 29 | kom: 601 882 871
  • Ewa Jaworska - Szkolenia
    ejaworska@bpw.pl
    22 768 74 27


Marketing

  • Anna Turowska-Koźbiał - Marketing
    aturowska@bpw.pl
    22 768 74 31 | kom: 601 882 872


Dział Księgowo-Kadrowy



Inne